RU

Перехідні пристрої

Основні переваги наших перехідних пристроїв (комлектів переобладнання) для установки двигунів ММЗ і ЯМЗ на трактори та комбайни:

 • Розроблені професійними досвідченими конструкторами (маємо власне КБ);
 • Виробляються в заводських умовах відповідно до ТУ;
 • Для виробництва використовуються комплектуючі високої якості;
 • Проходять стендові випробування в польових умовах;
 • Сертифіковані та узгоджені із заводами виробниками двигунів;
 • 12 месяців гарантії та пост-гарантійний сервіс.

Комплект від Автодвора включає в себе більше ніж 150 комплектуючих і деталей.
В перехідному пристрої (на прикладі комплекта для установки двигуна ММЗ Д-260 на трактори виробництва ХТЗ) у тому числі застосовуються:

 1. Для виключення "гідроудару" в циліндрі двигуна, при переобладнанні тракторів мінськими двигунами Д-260.4 замість старого очисника повітря СМД під капот трактора встановлюється новий сучасний очисник повітря.
 2. При установці двигунів ММЗ, замінюється знятий з виробництва очисник повітря СМД на сучасний очисник повітря виробництва м. Лівни. Це надає можливість споживачу купувати надалі якісні фільтри. Також встановлюється датчик засміченості фільтрів.
 3. Для виключення відмов через вібрації зчеплення, при встановленні мінських двигунів Д-260.4 застосовується сучасне однодискове зчеплення виробницства німецької фірми LUK. Ідеально збалансоване та розраховане саме на потужність 210 к. с. (та 250 к. с. для двигуна Д-262.2S2)
 4. До комплекту деталей для переобладнання тракторів двигунами ММЗ Д-260.4 надається новий подовжений корпус муфти, що випускається на даний момент заводом, який забезпечує співвісність без індивідуального центрування, а також новий вал головного зчеплення та вижимний підшипник. Усе це виключає вібрацію та забезпечує надійне стикування двигуна з КПП.
 5. Важливий момент при переобладнанні – це шліцьова частина валу відбору потужності і шліцьового фланця його приводу.
  Для забезпечення безвідмовної роботи довжина шлійьового зачеплення повинна бути 55-60мм, твердість шліця фланця HRC 52-60, тобто даний фланець проходить нітроментацію (хіміко-термічну обробку).
  При виконанні цих умов дотримується надійне зачеплення та передача крутного моменту. У наш комплект входить саме такий надійний фланець та новий вал ВОМ.
 6. При переобладнанні техніки ми поставляємо нові резино-металічні амортизатори під силовий агрегат, що виключає виникнення перкосів і руйнування корпусних деталей через руйнування резини старих амортизаторів.

Застосування перехідних пристроїв дозволяє компанії "Автодвір" здійснювати:
- Переобладнання тракторів мінськими та ярославськими моторами.
- Переобладнання КАМАЗ (дозволяє замінити за ті ж самі гроші ремонт двигуна КАМАЗ) мінськими моторами.
- Переобладнання ЗІЛ (установка дизеля для ЗІЛ).
- Переобладнання ГАЗ (установка дизеля на ГАЗ).
- Переобладнання імпортних комбайнів.