UA

Статьи

Підвищення ефективності та економічності наявного трактора

Техніка та технології розвиваються досить стрімко. Фахівці старшого покоління ще пам’ятають період, коли для виконання просапних робіт потрібен був трактор з потужністю двигуна 40-50 к.с. (Т-40/Т-40А, МТЗ-50/52), а для робіт загального призначення – близько 75 к.с. (Т-74, ДТ-75). Вказаних потужностей на той час було досить для забезпечення механізованих сільськогосподарських робіт по існуючих технологіях. Нині для стабільного виконання заданих робіт потрібна потужність близько 40-45 к. с. на метр захвату машини.

Переваги дизеля для ЗіЛ

Собівартість перевезень вантажним автотранспортом залежить від багатьох факторів. Однак, найбільш вагомою складовою є затрати на паливо. І якщо є можливість хоча б трохи зменшити витрату палива, це забезпечує суттєве підвищення рентабельності використання автомобілів.

Продовження ресурсу іноземного комбайна заміною двигуна

Високу продуктивність та паливну економічність іноземним комбайнам гарантують двигуни останнього покоління

КАМАЗ – опора села

Щодо сільгоспвиробників, то надійний, невибагливий в експлуатації КАМАЗ виправдовує цю високу оцінку на всі 100%. Однак є чотири «але» - це економічність, вартість «рідного» двигуна КАМАЗ 740-210, вартість запасних частин до нього, недостатня потужність двигуна КАМАЗ 740-210.